Kredyty wrocław-darmowa chwilówka

Bezpłatną pożyczkę jako pierwsza w Polsce wprowadziła firma Vivus. Z początku suma o jaka mógł się ubiegać klient to 1200 zł, a obecnie jest to już 1600 zł. Czy faktycznie pożyczka może być darmowa? Jak najbardziej, jest darmowa, ale muszą być ku temu spełnione warunki:

klient musi mieć stały dochód

klient musi mieć dobrą historię kredytową i pozytywnie przejść nieraz wiele weryfikacji jak BIK, KRD, BIG Infomonitor, itp.

Trzeba pamiętać że zwłoka w spłacie to już dodatkowe koszty czy to za przedłużenie, czy wezwania i odsetki karne. Faktycznie wygląda to tak, iż każdy może pożyczyć niedużą kwotę na okres najczęściej do 30 dni po czym spłacić ją punktualnie, a z tego tytułu nie ponieść żadnych opłat. Czyli – oddaje się tyle ile pożycza pomijając opłatę rejestracyjną, która zwykle wynosi 1 grosz lub jedną złotówkę i nie podlega zwrotowi. W taki sposób pożyczkodawca weryfikuje dane osobowe użytkownika i przeprowadza ocenę historii kredytowej.

Pożyczki za darmo proponuje obecnie aż 15 firm co pozwala korzystać z niewielkiej pożyczki za darmo przez ponad rok czasu.

Comments are closed.