Z początkiem sierpnia Robert Żuk objął stanowisko dyrektora IT Libert…

Kredyt bez zaświadczeń

Z początkiem sierpnia Robert Żuk objął stanowisko dyrektora IT Liberty Direct. Nowy dyrektor, dotychczas związany z Bankiem BPH, posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu systemami oraz strukturami IT.

W Liberty Direct będzie odpowiadał za zarządzanie i rozwój infrastruktury informatyczno-telekomunikacyjnej oraz utrzymanie i bieżące działanie systemów informatycznych.

W latach 2000 – 2009 Robert Żuk związany był z GE Money Bank, a następnie – w wyniku połączenia obydwu instytucji – z Bankiem BPH, gdzie ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora Zarządzającego Biurem Zmiany Centralnej Platformy Informatycznej. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Ukończył również studia MBA na Uniwersytecie Gdańskim.   

Marcin Warszewski, pełniący do tej pory w Liberty Direct funkcję Dyrektora IT i Likwidacji Szkód,  zajmuje stanowisko Dyrektora ds. Techniki Ubezpieczeniowej i odpowiada za rozwój produktów, aktuariat, pricing oraz likwidację szkód. W latach 2001-2009 pracował w McKinsey & Company, gdzie doradzał klientom sektora finansowego – bankom i towarzystwom ubezpieczeniowym. Zrealizował szereg projektów w Europie Środkowo-Wschodniej, USA i na Bliskim Wschodzie, dotyczących strategii biznesu i zarządzania działalnością operacyjną, w tym w obszarze zarządzania produktem i ceną.

Źródło: Liberty Direct

Pożyczka bez bik

Comments are closed.