Kredyt kalkulator rat-kredyty gotówkowe porównanie

Kalkulator Kredytowy to przydatne narzędzie w poszukiwaniu najlepszej propozycji kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą niemało różnić. Nieraz są to pokaźne sumy toteż przed wyborem warto porównać kilka propozycyj.

Na wielkość raty kredytu ma wpływ mnóstwo czynników takich jak: Wysokość kredytu, oprocentowanie, okres kredytowania, model rat, cel kredytowania (nieruchomość/samochód/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Wszelkie te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam wyliczenie właściwej wysokości raty w warunkach domowych.

Jak działają kalkulatory kredytowów?

Kalkulator kredytu wyświetla zestawienie ofert w postaci rankingu, za sprawą współpracy z istniejącą bazą danych poszczególnych banków. Na bazie propozycji kredytowej i danych wprowadzonych przez interesanta, algorytm kalkulatora jest w stanie wyznaczyć aktualną miesięczną kwotę jaką będziemy płacić przy wyznaczonych warunkach kredytowania. Kalkulator wizualizuje poszczególne oferty w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.

Comments are closed.