W oddziałach Home Brokera agenci nieruchomości dystrybuują największą na rynku liczbę m…

szukam pożyczki

W oddziałach Home Brokera agenci nieruchomości dystrybuują największą na rynku liczbę mieszkań deweloperskich. To dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi, inwestycjom na wyłączność i wyszkolonym pracownikom, którzy wiedzą co i za ile właśnie buduje się na mieście.

 

W pierwszym półroczu 2014 r. Home Broker pośredniczył w 5365 transakcjach na rynku nieruchomości, za pośrednictwem firmy sprzedano 2482 mieszkań deweloperskich.

- Współpracujemy z niemal 500 deweloperami w całym kraju. W samej Warszawie mamy w ofercie 140 inwestycji od 70 deweloperów. Pięć warszawskich projektów można znaleźć tylko u nas, są zlokalizowane na Mokotowie, Ursynowie i Bemowie. Poza Warszawą inwestycje na wyłączność sprzedajemy we Wrocławiu i w Krakowie- mówi Paweł Komar, członek zarządu Home Brokera.

 

Doświadczenie zebrane w ostatnich latach przy sprzedaży nowych mieszkań oraz znajomość rynku firma planuje wykorzystać do dalszego rozwoju w tym obszarze.

- Chcemy rozwijać tę kategorię w najbliższych miesiącach i zwiększyć nasz udział w rynku. Współpraca w branżą deweloperską to strategiczny obszar rozwoju Home Brokera. Wkrótce będziemy dla naszych partnerów jeszcze większą wartością dodaną – dodaje Paweł Komar.

 

Liczba sprzedanych nowych mieszkań w I półroczu 2014 r.

Home Broker

 

2482

 

Robyg

 

1056

 

Murapol

 

1003

 

Dom
Development

 

863

 

Polnord

 

622

 

Atal

 

571

 

Budimex
Nieruchomości

 

553

 

JW
Construction

 

496*

 

Ronson

 

416

 

Marvipol

 

400

 

Dolcan

 

287*

 

Inpro

 

216

 

Echo
Investment

 

201

 

Źródło: home broker

Praca dla studenta kraków

Comments are closed.