Meritum Bank gwarantuje, że do końca 2013 roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie…

Szybkie pożyczki kredytmd.pl
Meritum Bank gwarantuje, że do końca 2013 roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie spadnie poniżej 4,0 proc. Gwarancja dotyczy zarówno nowych, jak i obecnych klientów Banku oraz wszystkich oszczędności – od pierwszej do ostatniej złotówki. Oprocentowanie może być wyższe niż 4,0 proc., np. obecnie wynosi 5 proc., a od 1 kwietnia będzie wynosiło 4,7 proc. w skali roku.

 

- W związku z ostatnimi decyzjami Rady Polityki Pieniężnej i dyskusją o przewidywanym spadku oprocentowania depozytów, chcemy zapewnić klientów, że w Meritum Banku utrzymamy bardzo atrakcyjną ofertę Konta Oszczędnościowego- mówi Piotr Stankiewicz, Dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych i Inwestycyjnych Meritum Banku. – Nasza gwarancja dotyczy wszystkich Kont Oszczędnościowych, zarówno już założonych, jak i nowych. W przeciwieństwie do wielu innych ofert dostępnych na rynku Konto Oszczędnościowe w Meritum nie ma kwoty minimalnej i maksymalnej, w ramach których byłoby naliczane atrakcyjne oprocentowanie. Gwarancja oprocentowania obejmuje całą kwotę oszczędności zgromadzonych na rachunku, od pierwszej do ostatniej złotówki- dodaje.

 

Obecnie oprocentowanie Konta Oszczędnościowego w Meritum wynosi 5,0 proc. w skali roku, a od 1 kwietnia br. Bank będzie oferował stawkę oprocentowania 4,7 proc. w skali roku. Równocześnie Bank wprowadza gwarancję, że do końca roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego nie spadnie poniżej 4,0 proc. w skali roku. Stawka ta dotyczy wszystkich zgromadzonych na rachunku środków, bez względu na ich wysokość.

Prowadzenie Konta Oszczędnościowego oraz pierwszy przelew wewnętrzny w miesiącu zlecany z tego rachunku są bezpłatne.

 

Konto Oszczędnościowe można założyć za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej. Warunkiem jest posiadanie bezpłatnego Konta Zarabiającego w Meritum Banku. Jeden klient może mieć maksymalnie 5 Kont Oszczędnościowych.

Źródło: Meritum Bank

Pożyczka Pozabankowa

Comments are closed.