Bank Pocztowy do końca października br. oferuje promocyjny kredyt dla szeroko pojętej g…

Porównanie kredytów

Bank Pocztowy do końca października br. oferuje promocyjny kredyt dla szeroko pojętej grupy pracowników służby zdrowia (m.in. lekarzy i farmaceutów. W przeprowadzonej przez ekspertów serwisu Totalmoney.pl analizie, ta oferta kredytowa została scharakteryzowana jako „imponująca”.

Promocyjne warunki to: oprocentowanie 12,49%, prowizja wynosząca 1% i ubezpieczenie 19 zł (miesięcznie – Ofertę łączącą zarówno korzystne oprocentowanie jak i bardzo niską prowizję znajdziesz w Banku Pocztowym – skonkludowali specjaliści z Totalmoney.pl.

Promocja Banku Pocztowego została skierowana do szeroko pojętej służby zdrowia i farmaceutów, czyli osób zatrudnionych w publicznych i niepublicznych szpitalach, aptekach, ośrodkach zdrowia, jak też prowadzących własną działalność gospodarczą czy też wykonujących wolny zawód. Przeznaczenie kredytu jest dowolne, może to być zarówno sfinansowanie wakacji, jak i remont mieszkania.

Kredyt może również posłużyć do konsolidacji dotychczasowych zobowiązań. Maksymalnie 10% jego wartości może zostać przeznaczonych na spłatę dotychczasowych zobowiązań w Banku Pocztowym.

Maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 150 tys. zł. Okres kredytowy może trwać do 150 miesięcy. O promocyjny kredyt można wystąpić we wszystkich Placówkach Banku, sieci Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem Call Center.

 

/Bank Pocztowy

Źródło: Bank Pocztowy

Kalkulator pożyczek

Comments are closed.