Drzwi Otwarte organizowane przez deweloperów są dla nich szans…

Tania pożyczka przez internet

Drzwi Otwarte organizowane przez deweloperów są dla nich szansą na zaprezentowanie atutów swojej nowej inwestycji i przekonania klientów, że warto wybrać mieszkanie właśnie w tym miejscu. Aby przyciągnąć klienta firmy ogłaszają liczne konkursy i rabaty. Tymczasem Gant Development organizuje drzwi pełne wiedzy merytorycznej dla tych, którzy chcą się dowiedzieć jak mądrze inwestować.

8 października w obiekcie mieszkalno-usługowym przy ul. Legnickiej 17 we Wrocławiu o budowaniu portfela inwestycyjnego w czasach kryzysu opowie Marek Zuber, ceniony ekonomista i analityk rynków finansowych.

 

Mieszkanie w samym centrum Wrocławia? O zaletach takiego rozwiązania można by wiele napisać. Najlepiej jednak przekonać się o licznych możliwościach na własne oczy, spoglądając na panoramę miasta z okien apartamentu na najwyższym piętrze budynku. Gant Development 8 października organizuje niezwykłe drzwi otwarte w oddalonej zaledwie o 500m od wrocławskiego rynku inwestycji Legnicka 17.

 

Osoby poszukujące własnego mieszkania w sercu miasta, jak również inwestorzy będą mogli rozpocząć zwiedzanie kompleksu już o godz. 10:00. Imprezie będą towarzyszyć również ciekawe prelekcje ekspertów:

godz. 12:00 – wykład pod tytułem „Budowanie portfela inwestycyjnego w czasach kryzysu” przedstawi znany ekonomista i analityk rynków finansowych Marek Zuber.
godz. 14.00 - o wrocławskim rynku mieszkaniowym w liczbach opowie Marcin Płaziński z Działu Badań i Analiz firmy Emmerson.

Liczba miejsc podczas prelekcji jest ograniczona, a zapisy prowadzone są telefonicznie.

 

Oprócz wystąpień specjalistów, w ramach Drzwi Otwartych będzie także można skorzystać z atrakcji towarzyszących, takich jak zasięgnięcie porady finansowej eksperta firmy Home Broker, zbadanie swojej zdolności kredytowej oraz skonsultowanie się z architektem wnętrz. Goście imprezy, którzy tego dnia zdecydują się na zakup mieszkania, otrzymają rabat w wysokości odpowiadającej numeracji piętra, na którym znajduje się wybrany lokal. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 17:00.

 

Interesującym uzupełnieniem Drzwi Otwartych będzie wystawa zdjęć uznanego fotografa i redaktora magazynu „Góry”Marka Arcimowicza z jego podróży po Nepalu.  – Oprócz ukazania zalet naszej inwestycji chcemy, aby nasze Drzwi Otwarte zawierały wystąpienia merytoryczne oraz akcent artystyczny – tłumaczy Dariusz Wilk, Dyrektor Marketingu w Gant Development. – Ponadto zaplanowaliśmy konkurs, w którym będzie można wygrać wybraną przez siebie fotografię Marka Arcimowicza.

 

Kompleks mieszkaniowo-usługowy przy ul. Legnickiej 17 zlokalizowany jest w odległości 500 m od wrocławskiego Rynku. Oprócz wygodnej lokalizacji atutem inwestycji jest jej przemyślana architektura oraz dostępność mieszkań o różnych rozkładach i metrażach (od 43,43 do 75,31 m2, które są do nabycia po zróżnicowanych cenach (od 6800 do 9738,50 zł brutto za m2. W chwili obecnej w kompleksie wolnych jest 24 mieszkań oraz jeden lokal usługowy, wszystkie w stanie gotowym do odbioru.

Źródło: Gant Development

Pożyczki przez Internet

Comments are closed.